Uwagi

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Uwagi

Postautor: Iczka » 02 października 2004, 11:53 - sob

hmm ja tam zadnych uwag nie mam..:) forum fajnie funkcjoinuje.. łdnie wszystko wygląda :) ludzi przybywa...nic dodac nic ując :) jak mówi pewnien chłopak .. "jest git" :)
www.szkice.blog.onet.pl ---mój blog


"...Humor jest najwspanialszym bogactwem życia" :)
Awatar użytkownika
Iczka
 
Posty: 51
Rejestracja: 24 września 2004, 22:46 - pt
Lokalizacja: Z daleka:)


Postautor: Vivi » 02 października 2004, 19:10 - sob

Cieszę się, że forum się podoba :-) Również mam nadzieję, że będzie ciągle przybywać nowo zarejestrowanych użytkowników.

Oczywiście czekam na uwagi krytykujące stronę ;-) bo takie są też bardzo ważne, byle tylko z sensem i nie w stylu: "nie podoba mi się to i to... bo nie..."
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: kaja » 05 października 2004, 18:03 - wt

mi się nie podoba, że tak (kurde, teraz mam dylemat rz czy ż) _adko są nowe posty na forum, bo zakochałam się w tej stronie i ciągle na nią wchodzę i przeważnie nie ma nic nowego, wpisujcie się, wpisujcie, błagam, taka miła strona........
gdyby kózka pokaż rogi kwiecień plecień zjedz melona
Awatar użytkownika
kaja
 
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004, 22:01 - ndz
Lokalizacja: Tri(p)city

Postautor: Hatamoto » 05 października 2004, 19:14 - wt

_adko pisze się przez "z" z kropką :)
Gdy forma zewnętrzna stwarza możlwość, treść przyjdzie aby ją wypełnić
Awatar użytkownika
Hatamoto
Straż Przyboczna
 
Posty: 264
Rejestracja: 29 września 2004, 20:18 - śr
Lokalizacja: Dublin

Postautor: Asiek » 07 października 2004, 23:04 - czw

nooo sliczna stronka, a dokladniej forum:) tylko strasznie sie oczy mecza przy pisaniu czegokolwiek bo uzyliscie ciemnych kolorow, po prostu mialam banie jak tu sie pisze bo nie moglam w krateczki trafic przy rejestracji:P ale ogolnie wypas :D trzymajcie sie cieplutko
Awatar użytkownika
Asiek
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 października 2004, 22:53 - czw
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Vivi » 08 października 2004, 20:28 - pt

Asiek pisze:nooo sliczna stronka, a dokladniej forum:)


Więc stronka już nie śliczna... :(

Asiek pisze:bo uzyliscie ciemnych kolorow


Znak rozpoznaczwczy strony ;) Na stronie od samego początku jej istnienia dominowały ciemne kolory ale postaram się wprowadzić na stronie jasną wersję i być może na forum również.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Merstzik » 09 października 2004, 01:06 - sob

Mnie sie wyglad podoba jak najbardziej :)...byc moze to dlatego ze lubie czern/szarosc/czerwien. No ale kazdy ma swoje gusta :).
Pomaranczowy pieknie wspolgra z szaroscia. Logo tez calkiem, calkiem ladnie zmodyfikowane :).
Coz przykro mi, ze nie moge wpisac zadnej negatywnej uwagi...ale to chyba dobrze :).

A, i stronka JEST ladna :).
bah...
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Hatamoto » 09 października 2004, 12:28 - sob

Takie ustawienia kolorów też mi przypadły do gustu. A ciemne barwy dominują, bo reprezentujemy ciemną stronę mocy :D
Gdy forma zewnętrzna stwarza możlwość, treść przyjdzie aby ją wypełnić
Awatar użytkownika
Hatamoto
Straż Przyboczna
 
Posty: 264
Rejestracja: 29 września 2004, 20:18 - śr
Lokalizacja: Dublin

Postautor: Asiek » 22 października 2004, 09:22 - pt

oj, zle mnie zrozumieliscie :P nie powiedzialam ze ciemne kolory zle wygladaja, bo ja osobiscie wlasnie takie preferuje, tylko po prostu jestem prawie slepa i nie widze okna apelu, czy jak to sie tam nazywa :? ciezko mi trafic np. przy zalogowaniu, ale nieistotne :D
Cala stronka tez jest sliczna :lol: to odnoscie tego o co pytal Vivi
Awatar użytkownika
Asiek
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 października 2004, 22:53 - czw
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: kaja » 27 października 2004, 18:06 - śr

ja mam takie pytanko jedno małe....... czy komuś jeszcze od jakiegoś czasu nie chce się załadować druga strona z tematu "wasza muzyka" w hajd parku?? pomocy...... :(
gdyby kózka pokaż rogi kwiecień plecień zjedz melona
Awatar użytkownika
kaja
 
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004, 22:01 - ndz
Lokalizacja: Tri(p)city

Postautor: kaja » 16 listopada 2004, 13:17 - wt

nie wiedziałam gdzie o to spytać, więc jestem tutaj, bo nagle i niespodziewanie włąśnie na tym forum wyskoczył mi taki kwadrat i tam było napisane "dodawanie lub edytowanie serwerów dyskuzji" i jeszcze coś o jakiś przyjaznych nazwach, a jak zrobiłam anuluj, to i tak kazało mi określić serwer dyskusji, aby używać funkcji dyskusji, i były tylko możliwości tak i póżniej, więc zrobiłam później, co to było
???? i co mam zrobić później? Może nie powinnam tak panikować, ale ja po prostu strasznie boję się komputerów
gdyby kózka pokaż rogi kwiecień plecień zjedz melona
Awatar użytkownika
kaja
 
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004, 22:01 - ndz
Lokalizacja: Tri(p)city

Postautor: Vivi » 16 listopada 2004, 20:53 - wt

Kaju pewnie to dlatego, że wprowadzałem małe zmiany w konfiguracji forum (a w tym czasie chyba Ty byłaś zalogowana na forum)... więc jeśli wszystko działa to niczym się nie przejmuj :)
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: yooguruto » 17 listopada 2004, 12:01 - śr

kaju komputery nie gryza :twisted: ... no czasem pradem pokopia jesli zlapiesz gdzie nie trzeba :twisted:

hmmm a pomysl z jasnym zestawem kolorow jest swietny ... szczerze mowiac to przy moim zdeka popsutym monitorze widze na forum tylko czarny, czerwony i bialy (czytaj strasznie przyciemniony obraz ;) ) i taki jasniejszy wybor bylby swietnym rozwiazaniem
Awatar użytkownika
yooguruto
 
Posty: 65
Rejestracja: 09 października 2004, 23:07 - sob

Postautor: Naza » 01 grudnia 2004, 23:37 - śr

Mam eine kleine problem, a mianowicie niemoge zmienić nicku. Wiem że admin ma taki fajny panel na którym może zmieniać nicki i wogule wszystko. Nieudało mi się zmienić nick'a w profilu :( Do kogo mam się zgłosić?
nie zwracaj uwagi na orty!!! :P
Awatar użytkownika
Naza
 
Posty: 30
Rejestracja: 30 listopada 2004, 17:03 - wt
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Hatamoto » 03 grudnia 2004, 00:13 - pt

Naza pisze: Do kogo mam się zgłosić?


Do Viviego - on jest tu master chief :D Ja tu tylko sprzątam.
Gdy forma zewnętrzna stwarza możlwość, treść przyjdzie aby ją wypełnić
Awatar użytkownika
Hatamoto
Straż Przyboczna
 
Posty: 264
Rejestracja: 29 września 2004, 20:18 - śr
Lokalizacja: Dublin

Następna

Wróć do O stronie

cron