Azjatyckie dvd na allegro

kupię, sprzedam, zamienię, poszukuję

Azjatyckie dvd na allegro

Postautor: Sillhre » 17 czerwca 2006, 21:27 - sob

Ludkowie mili, na allegro można kupić azjatyckie filmy (rownież japońskie) i to po przystępnych cenach.
Przykładowi Allegrowicze: gosia1949 oraz dr.kret (od nich kupiłam już masę filmow - japońskich, koreanskich, chińskich, naprawdę mają wiele dobrych tytułów, wystarczy zapytac :)). Ceny od 25 - do mniej wiecej 50 zł. Uwazam, że jak na dvd i do tego jeszcze jak na azjatyckie kino to nawet całkiem sensowna cena. Sprowadzanie z zagranicy jest duzo kosztowniejsze (nie próbowałam , ale wiem od znajomych) - o piratach mówić mi się nie chce, bo to i jakość do bani, i problem czasem z napisami, ze juz nie wspomnę o materii prawnej etc., etc. Na Ale Kino lecą co prawda czasami znakomite japonskie czy inne azjatyckie filmy, ale czy kazdy ma nagrywarke dvd czy magnetowid?

Funkykoval2001 ma czasem jakieś anime, ja u niego zakupiłam Urusei Yatsura , nie pamietam ktorą czesc plus Ranmę 1/2 "Big trouble in Nekonron".

asiandvd - obecnie nie ma zadnych wystawionych przedmiotow.

magicgirlmac - ma serie anime np. Love hina, chobits, hellsing czy cowboy bebop (ceny wyzsze, no bo to całe serie - okolo 70-100 zł).

Jednoczesnie informuję ciekawskich, ze nie mam w tym zadnego interesu - "transakcje" przeprowadzałam najczęsciej z dwoma pierwszymi allegrowiczami (dokladnie z Kretem), raz z Funkykovalem. Nie znam nikogo osobiscie, ani przez net, ani jakkolwiek. To nie moi bracia, siostry, znajomi, kochankowie czy koledzy ;) Nie sympatyzuje z tymi ludzmi i nie mam zadnych profitów z tego wzgledu , że o tym wspomniałam tu i teraz. Naprawdę, gdyby bylo inaczej darowałabym to sobie, nie jestem zadną z tych osob - moj nick na allegro to chinese_ghost - żeby nie było. :) Po prostu pomyslalam, ze fajnie się wymienić takimi "złotymi danymi".
Moze ktos z Was też rzuci jakims nickiem albo namiarem. Oooo np. na kogos z azjatycką muzyka lub dobrymi azjatyckimi ksiazkami czy w ogole gadżetami.

Zdaję sobie sprawę, że te przystepne ceny to tez raczej ceny dla osob nieco starszych , ktore dysponują własną gotowką. Ale kto wie. Kto wie. Moze na prezent???

Ja na przykład kupilam sobie m.in. cała trylogie "Chinskich duchow" (kocham to) plus animowane "Chinskie duchy" (jesli będę na zjezdzie we Wroclawiu to przywiozę - bo jestem ciekawa, co Kelly-san, by na to powiedział :) - napisze w Hyde Parku o tych filmach na dniach, zaraz zresztą pedze ogladac 3 czesc Sinnui Yauman :D ), kilka filmow Kurosawy, pare innych filmow wuxia, kilka horrorow, animację koreanska, pare japonskich filmow, jeden tajski, jeden hinduski, anime itp.

Naprawdę - tlumaczę się wbrew zasadzie, ze tlumacza się winni (jedna z bardziej idiotycznych regul) - robię to po czesci z wdziecznosci dla tamtych uzytkownikow allegro, po czesci z nastepującego powodu : jesli ja wiem o czyms fajnym , czemu mam nie powiedziec o tym - innym zainteresowanym osobom?

Jeśli admin uzna, ze przekroczylam jakies reguly - zablokuje lub wykasuje temat. Admin poki co na gg się wypowiedział , ze aprobuje. :D

I co Wy na to, moje robaczki? ;)
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj


Postautor: mkr » 14 stycznia 2007, 01:03 - ndz

Hmm... asiandvd i magicgirlmac mają zawieszone konta, a pozostali nic w tej chwili nie mają :( hyh, takie moje szczęście ;) Ale dzięki za dobre informacje :)
mkr
 
Posty: 10
Rejestracja: 08 stycznia 2007, 02:49 - pn
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Pasaż

cron