Szukam filmu który kiedyś w TV leciał

Japońskie filmy, filmy o KKW itd.

Moderator: Sillhre

Szukam filmu który kiedyś w TV leciał

Postautor: heros1303 » 09 października 2010, 17:43 - sob

Witam ja tu nowy więc witam na początku . Szukam filmu, który leciał kiedyś w tv. Bo to było parę lat temu (2-3 lata) nie jestem pewien ale na 99% myślę, że było to japońskiej produkcji. Ale każdy może się mylić więc proszę o wyrozumiałość. Fabuła tego filmu była o jakimś chorym zwierzęciu, które było niewidome chyba. Opiekował się nim młody chłopak, który miał rodzinę. Z tego co pamiętam tytuł filmu był nazwą tego zwierzęcia ale nie pamiętam jakim to był zwierzęciem niestety :( Jeżeli okaże się, że to innej produkcji było to przepraszam bardzo.
heros1303
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 października 2010, 17:08 - sob


Re: Szukam filmu który kiedyś w TV leciał

Postautor: hyoger » 18 listopada 2010, 12:08 - czw

Lisiczka Helen czy jakos tak (sama nie pamietam polskiego tytulu):
http://www.dramastyle.com/movie/Helen-the-Baby-Fox/

Dobra jestem, co? Opis tak dokladny, ze gdybym sama tego filmu ostatnio nie widziala, to bym w zyciu nie zgadla.
hyoger
 
Posty: 68
Rejestracja: 25 marca 2008, 08:25 - wt

Re: Szukam filmu który kiedyś w TV leciał

Postautor: zmalina » 12 stycznia 2015, 23:14 - pn

Podczepię się pod temat :) poszukuję filmu japońskiego,komediowo-przygodowy lata 70 -80 szukam go od dawna ale jak zwykle to bywa za diabła nie pamiętam tytułu. Historia opowiada o grupie zabójców mścicieli chroniących tajną broń (okaże się że to stara armata na windzie). Jeden s nich coś jak ninja używa kilku calowych szpilek, drugi zabija gałązką wiśni, jeśli dobrze pamiętam w grupie jest jeszcze kobieta i mnich. Bardzo proszę o pomoc bo sam nie znajdę :) pozdrawiam
zmalina
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2015, 22:44 - pn

Re: Szukam filmu który kiedyś w TV leciał

Postautor: TypicalLady » 07 października 2015, 23:39 - śr

O rany, teraz mi to będzie chodzić po głowie. Coś znajomy ten film, a tytuł jakby mi umknął.
TypicalLady
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 października 2015, 21:17 - śr


Wróć do Kinematografia japońska

cron