Praca, i inne takie pytania

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Re: Praca, i inne takie pytania

Postautor: Playboy223 » 12 listopada 2010, 02:30 - pt

Konoyaro.. w kazdym panstwie jest inny rynek pracy. Ale myslac logicznie, japonskie spoleczenstwo powoli sie starzeje i te miejsca pracy mowiac brzydko "zwalniaja sie".


Jedno pytanie.. na jak duza dyskryminacje moze liczyc Gaijin?
Playboy223
 
Posty: 64
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:43 - ndz


Re: Praca, i inne takie pytania

Postautor: konoyaro » 12 listopada 2010, 03:41 - pt

Playboy223 pisze:Jedno pytanie.. na jak duza dyskryminacje moze liczyc Gaijin?


Moze liczyc na taka jakiej sobie zyczy w najwiekszych marzeniach plus jeszcze kapke.

Co do analizy rynku pracy pod tym katem - niestety nie jestem Specjalista Certyfikowanym D/S Japonskiego Rynku Pracy wiec na pewno nie mozna mi ufac. Temat potraktowalem raczej po macoszemu, zeby nie rzec po lebkach.
晩酌中
Awatar użytkownika
konoyaro
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 maja 2009, 07:17 - czw
Lokalizacja: みちのく

Re: Praca, i inne takie pytania

Postautor: kurimon » 12 listopada 2010, 11:55 - pt

Playboy223 pisze:Konoyaro.. w kazdym panstwie jest inny rynek pracy. Ale myslac logicznie, japonskie spoleczenstwo powoli sie starzeje i te miejsca pracy mowiac brzydko "zwalniaja sie".


Jedno pytanie.. na jak duza dyskryminacje moze liczyc Gaijin?


W Japonii panuje cos co mozna nazwac "nadzatrudnieniem":) W firmach na etatach jest sporo wiecej osob niz rzeczywiscie potrzeba. Takze o zwalnianiu sie miejsc raczej mowic nie mozna. Poza tym czesto Japonczycy zaczynaja normalnie pracowac i zarabiac po przejsciu na emeryture:)
外人はダメ!
Awatar użytkownika
kurimon
 
Posty: 378
Rejestracja: 01 marca 2009, 17:34 - ndz

Re: Praca, i inne takie pytania

Postautor: Playboy223 » 12 listopada 2010, 16:34 - pt

konoyaro pisze:
Playboy223 pisze:Jedno pytanie.. na jak duza dyskryminacje moze liczyc Gaijin?


Moze liczyc na taka jakiej sobie zyczy w najwiekszych marzeniach plus jeszcze kapke.

Co do analizy rynku pracy pod tym katem - niestety nie jestem Specjalista Certyfikowanym D/S Japonskiego Rynku Pracy wiec na pewno nie mozna mi ufac. Temat potraktowalem raczej po macoszemu, zeby nie rzec po lebkach.


Przepraszam, nie zadam juz zadnego pytania.. :ok:
Playboy223
 
Posty: 64
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:43 - ndz

Poprzednia

Wróć do Japonia obecnie

cron