Utknelismy

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Utknelismy

Postautor: occulta » 20 kwietnia 2010, 09:19 - wt

Wstepnie przepraszam za brak polskich znakow. Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmialo utknelismy w Japonii. Przez ''uroczy'' pylek z nad Islandii odwolano nasz wtorkowy lot do Polski i narazie udalo mi sie wykryc nastepny dopiero 2 maja w klasie ekonomicznej :/, niby gadziny maja leciec pierwsze, ale do lufthansy nie sposob sie dodzwonic. Po tym przy dlugim wstepie uprzejmie prosze o odowiedz na kilka pytan, ktore dotad zupelnie mnie nie interesowaly: czy za pomoca zwyklej nie kredytowej karty moge z mojego polskiego konta wydobyc gotowke, jesli tak to w jaki sposob? Jak najtaniej poruszac sie po Tokyo, bo nasze Rail Passy skonczyly sie wlasnie dzis? Co polecacie z atrakcji w Tokio(z niedrogim wstepem)?
Przepraszam za ten malo entuzjastyczny ton ale moje wakacje byly zaplanowane na konkretny czas zarowno finansowo, jak i czasowo(konczy mi sie platny urlop :/). Na szczescie noclegi mamy zapewnione i nie koczujemy na lotnisku.

Z gory dzieki za odpowiedzi :)
occulta
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwietnia 2010, 12:34 - czw


Re: Utknelismy

Postautor: kurimon » 20 kwietnia 2010, 18:01 - wt

Generalnie bankomaty pocztowe, Citibanku i 7/11 akceptuja zagraniczne karty. Czy wszystkie to nie wiem. Moja Inteligo dziala bez problemow.

Najtaniej poruszac sie mozna pieszo. Poza tym sa chyba jakies bilety krotkookresowe -- Wujek Google na pewno cos doradzi.

Co do atrakcji to wystarczy pokopac troche w watkach na forum bo temat byl juz poruszany wielokrotnie a ile mozna to samo pisac?:) Acha, nie zapomnijcie, ze od 29 zaczyna sie Golden Week i poruszanie sie gdziekolwiek to masakra.

Milego pobytu:)
外人はダメ!
Awatar użytkownika
kurimon
 
Posty: 378
Rejestracja: 01 marca 2009, 17:34 - ndz


Wróć do Japonia obecnie

cron