Zorganizowana wycieczka do Japonii.

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Zorganizowana wycieczka do Japonii.

Postautor: Bossan » 26 lutego 2014, 22:42 - śr

Witam , planuje pierwszy raz w życiu zwiedzić Japonię . Zastanawiam się czy jechać na własną rękę , czy może wybrać opcję takiej wycieczki: http://www.rainbowtours.pl/japonia-w-kr ... owanie-jap . Japońskiego nie znam , angielski w stopniu komunikatywnym . Jadąc na własną rękę prawdopodobnie szukałbym kogoś doświadczonego który już odwiedził ten piękny kraj , choć myślę , że pewnie ciężko byłoby mi znaleźć kompana do takiej podróży :)
Pozdrawiam.
Bossan
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2014, 22:32 - śr


Re: Zorganizowana wycieczka do Japonii.

Postautor: markus07 » 27 lutego 2014, 07:35 - czw

co kto lubi..ale samemu chyba wyjdzie Ci taniej. Poza tym jak spędzisz kilka dni na przygotowaniach to sam ułożysz plan podróży, który będzie Ci najbardziej pasował. W sieci jest dziesiątki blogów osób, które były w JP na tydzień albo tutaj mieszkają..
Awatar użytkownika
markus07
 
Posty: 109
Rejestracja: 28 marca 2007, 05:45 - śr
Lokalizacja: Yokohama

Re: Zorganizowana wycieczka do Japonii.

Postautor: Strzyga » 09 marca 2014, 18:36 - ndz

Omg, tyle to za miesiąc pobytu (samodzielnego) na osobę nam wyszło (już z biletem lotniczym w obie strony i biletem na przejazdu koleją japońską JR na trzy tygodnie)! I to jak jen stał drogo: (4,20 zł z 100 Y). Podróżowaliśmy sami - tylko z przewodnikiem LP. A zwiedzaliśmy kawał, bo od Tokio, przez Fuji, Półwysep Kii, po Kagoshimę i Sakurajimę.

Co prawda ja trochę gadam po japońsku, ale nawet, gdybym nie umiała nic poza "sushi, samurai i kamikaze i geisha", to w życiu bym tyle nie zapłaciła. Zdziercom jednym.
Przy okazji - polecam swój blog, waśnie opisuję nasz wyjazd od deski do deski i z chęcią odpowiem na wszystkie pytania odnośnie planowania wyjazdu. Link w stopce. Pozdrawiam.
私のブログを読んでください!
Podróżniczo: Byłem tu. Tony Halik.
Awatar użytkownika
Strzyga
 
Posty: 23
Rejestracja: 10 października 2013, 18:49 - czw
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Japonia obecnie

cron