Wyjazd do Japonii

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Wyjazd do Japonii

Postautor: deatherock » 11 maja 2014, 09:06 - ndz

Małymi kroczkami zbliża się już mój wyjazd do Japonii. Bilety lotnicze zakupione miesięczny pobyt w dormitorium na shinjuku opłacony. Jedyne co pozostało to zebrać jeszcze trochę pieniążków i jechać. I tu jest moje pytanie ile kosztować mnie będzie miesięczny pobyt w Japonii. Osoby które niedawno odwiedziły kraj kwitnącej wiśni ile zapłacę za miesięczne wyżywienie bynajmniej nie mam na myśli wykwintnych restauracji ale cos możliwie najtańszego może być nawet żarcie kupowane w markecie. Jakie są koszty transportu po samym Tokyo średnia cena wstępu na atrakcje turystyczne. Ewentualnie koszty transportów do okolicznych miast wycieczki raczej jednodniowe nie zamierzam zostawać na noc gdzie indziej poza Tokyo. Planowałem przeznaczyć jeszcze na podróż około 100 000 jenów ( mniej więcej 3000 pln)
deatherock
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2014, 08:52 - ndz


Re: Wyjazd do Japonii

Postautor: Michiru-san » 12 maja 2014, 08:00 - pn

3000 zl powinno Ci spokojnie wystarczyc.
Nie mam czasu sie rozpisywac niestety, ale kiedys zrobilam post o kosztach zycia w Tokyo. Mimo podniesienia podaktow w kwietniu naprawde niewiele sie zmienilo ;)
mozesz sobie poczytac tutaj : http://michiru-kaiou.blogspot.jp/2013/0 ... rogie.html

jak bedziesz miec nadal jakies pytania to daj znac !
Awatar użytkownika
Michiru-san
 
Posty: 20
Rejestracja: 07 maja 2014, 09:37 - śr


Wróć do Japonia obecnie

cron