Czy Polska (Europejska) elektronika będzie działać w Japoni?

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Czy Polska (Europejska) elektronika będzie działać w Japoni?

Postautor: ShannoNShow » 21 stycznia 2015, 15:49 - śr

Witam !
Obecnie nie posiadam żadnego laptopa a chciałbym zakupić taki który będzie działać w Japoni. Planuje wyjazd do Japoni za ok. 4-5 lat , i zastanawiam się czy "nasza elektronika" będzie normalnie działać w Japoni .
Wiem że w Japoni są inne gniazdka (Wiec zakupie przejściówkę) ale czy np mój iPhone 4s w wersji europejskiej po podłączeniu do kontaktu się nie spali ? Czy po włożeniu karty sim japońskiego operatora normalnie będę mugł dzwonić ?

Pozdrawiam
ShannoN'ek
ShannoNShow
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2015, 15:31 - śr


Re: Czy Polska (Europejska) elektronika będzie działać w Jap

Postautor: konoyaro » 22 stycznia 2015, 17:26 - czw

Nie wiem czy bedziesz "mugł dzwonić" i to jeszcze za 4-5 lat, jak juz bedzie ajhon 15.

Natomiast prad sie pewnie nie zmieni wiec musisz miec urzadzenia obslugujace 100V 50/60Hz. Nic ci sie nie spali - najwyzej nie bedzie poliło na dotyk.
晩酌中
Awatar użytkownika
konoyaro
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 maja 2009, 07:17 - czw
Lokalizacja: みちのく

Re: Czy Polska (Europejska) elektronika będzie działać w Jap

Postautor: Ryuichi » 24 stycznia 2015, 16:28 - sob

ShannoNShow pisze:Witam !
Planuje wyjazd do Japoni za ok. 4-5 lat , i zastanawiam się czy "nasza elektronika" będzie normalnie działać w Japoni .


Idz do wrozki albo jasnowidza, bo nam dzisiaj ciezko jest przewidziec jakie zmiany przyniesie ze soba japonska elektronika w ciagu najblizszych 4-5 lat. :D
豚も煽てりゃ木に登る。
Awatar użytkownika
Ryuichi
 
Posty: 140
Rejestracja: 30 marca 2009, 20:31 - pn
Lokalizacja: ビドゴシュチ

Re: Czy Polska (Europejska) elektronika będzie działać w Jap

Postautor: Mark » 24 stycznia 2015, 19:53 - sob

Każdy sprzęt będzie Ci działał wszędzie, bo czemu nie? Wystarczy tylko przejściówka i już.
Mark
 
Posty: 3
Rejestracja: 24 stycznia 2015, 19:24 - sob


Wróć do Japonia obecnie

cron