Strona 1 z 1

Tolerancja w Japonii.

Post: 30 października 2015, 22:08 - pt
autor: Katonnie
Hej, jestem nowa na forum więc jeśli w złym miejscu coś dodaje to przepraszam :) Interesuję sie Azją a co za tym idzie ciekawi mnie jak wyglądałoby tam życie Polaka. Kiedy czytałam o Korei Południowej osłabłam...według mnie wypraszanie obcokrajowców z restauracji czy sauny jest przegięciem, zasmuciło mnie to trochę bo uwielbiam ten kraj i kulturę której jak widać trochę im brakuje :roll: w pracy podobno jest jeszcze gorzej, i chciej tu sobie gdzieś wyjechać! Zastanawiam się, czy w Japonii też zdarzają się takie sytuacje. Chciałabym to wiedzieć, chociażby dla spokoju ducha :)

Re: Tolerancja w Japonii.

Post: 30 listopada 2015, 22:46 - pn
autor: klimi
Po 2 tygodniach spędzonych w Japonii (delegacja z pracy) sama zastanawiam się nad przeniesieniem się tam z całym moim życiem ;)

Byłam mile zaskoczona dobrocią jaką Japończycy pałali do turystów, a szczególnie, jak się później okazało, do Polaków. Zaskoczyli mnie najbardziej tym, że znali polskie disco polo. Uwielbiają tą muzykę bo jest dla nich radosna i idealna do tańczenia :O
Zauważyłam także, że wśród nich nie da się zaliczyć żadnej wpadki. Mówią z pełnymi ustami - dzieci jak i starsi, a jedzenie wypada im z ust, ale wszystko jest w porządku, wszyscy się śmieją... O głośnych bąkach jak i bekaniu już nie wspominając ;P

Re: Tolerancja w Japonii.

Post: 09 stycznia 2016, 04:12 - sob
autor: Damianoo
Bardzo radośni ludzie i sam myślałem o zamieszkaniu w kraju kwitnącej wiśni :) Uwielbiam ten klimat i radość :) Wpadek można zaliczyć sporo jak często gościsz u japończyków. Obowiązuje tam odpowiednia hierarchia i zasady w rodzinie. No chyba, że mieszkasz sam wtedy bez problemów :ok:

Re: Tolerancja w Japonii.

Post: 19 stycznia 2016, 10:14 - wt
autor: markus07
Dwa tygodnie czy nawet 3 miesiące nie dadzą pełnego obrazu.
Generalnie jeśli się dostosujesz do zasad to nie ma najmniejszego problemu z niczym.

poczytaj sobie czy zdaj pytanie, ciągle pojawiają się odpowiedzi

www.wykop.pl/link/909761/ama-prawda-o-j ... a-i-sciemy