Jakie zespoły J znacie i kochacie

Japońska muzyka

Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Mariorushia » 27 lipca 2004, 15:51 - wt

Pomino dużego zaintereswania Japonią znamy mało zaspołów z tego kraju. Albo przynajmniej ja :lol: Ja uwielbiam Ayumi Hamasaki a innych wykonawców nie znam :-) Jeśli znacie i kochacie to napiszcie kogo i gdzie można się postarać o mp3 8) :-o
Awatar użytkownika
Mariorushia
 
Posty: 19
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Gliwice


:D

Postautor: 3q^^ » 27 lipca 2004, 20:39 - wt

niom niom :D Ayumi jest chyba najbardziej znana :D=] :P :D// ja tiam lubie Knight Sabers, Hayashibare Megumi, Mizutani Yuko, Inoue Kazuhiko... etc :D // duzo by mówic... a mp3 hmmm... nie wiesz skąd sie mp3 bierze ?:P // hehe
Awatar użytkownika
3q^^
 
Posty: 18
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:01 - wt
Lokalizacja: Gdynia (okolice ;P)

Postautor: Mariorushia » 28 lipca 2004, 21:42 - śr

Skąd się bierze mp3 to akurat wiem :P problem w tym że ani na Imeshu ani na Kazza nie ma tych wykonawców których wymieniłeś :-( Może konkretniej coś , gdzie szukać itd. Z góry dzięki :twisted:
Awatar użytkownika
Mariorushia
 
Posty: 19
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: 3q^^ » 29 lipca 2004, 20:15 - czw

=] phehe :D // faktycznie na imeshu nie bardzo mozna cos znalesc ;D // radze uzywać DC++ ( Direct Connect ) // na szwedzkich Hubach napewno cos sie znajdzie ( tylko trzeba udostepnic jakies 40GB zeby dostac sie na dobry ;D) // hehe na Japońskich pewnie było by sporo ale nigdy nie sprawdzałem czy takie istnieją =] // do mp3 tylko DC++ !! :D // PowodzOnka =D
Awatar użytkownika
3q^^
 
Posty: 18
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:01 - wt
Lokalizacja: Gdynia (okolice ;P)

Postautor: Merstzik » 31 lipca 2004, 18:59 - sob

Jezeli chodzi j-music na dc++ to duzo jest na hubach z sieci Walhalla.
Jednak jezeli jest ktos za bardzo leniwy to mozna jeszcze sprobowac na emulu bo kazzy i imesha nie polecam.
Z wykonawcow polecam Gamui Gackt (przynajmniej jeden jego utwor - dooms day). Uhh...tylko jednego pamietam?? No coz...w poszukiwaniu japonskiej muzyki mozna sprobowac Kawaii radio - muzyka tylko z anime.
Nom to tyle
Pozdroofka,
Merstzik
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: 3q^^ » 31 lipca 2004, 19:44 - sob

=] nowy userr :D:D witqa ... juz szukam tego Gamui Gackt ... hehe ... ale ja nie polecam emule... przynajmniej u mnie strrrrrrasznie wolno ciągnie ... ;D // jak juz to jakis bittorrent ;D ale tez nie bardzo ;D =]
Awatar użytkownika
3q^^
 
Posty: 18
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:01 - wt
Lokalizacja: Gdynia (okolice ;P)

Postautor: Mariorushia » 01 sierpnia 2004, 15:15 - ndz

Wiecie..nie każdy jest taki zdolny z tymi programami tak jak Wy :cry: Ja niestety nie umie zakapować o co chodzi ale dziś w necie znalazłam 3 piosenki zespołu EGGPLANT.Kolesie z J ale śpiewają po ang. Ale co tam - mnie się podoba :-P :D
Awatar użytkownika
Mariorushia
 
Posty: 19
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: 3q^^ » 01 sierpnia 2004, 16:11 - ndz

hehe no tak .... =] jak masz chęc na zabawe z DC++ to słuze pomocą :D =] [ dżi-dżi - 5329083 ] ściągniemy i skonfigurujemy =] :D PosTlOo
Awatar użytkownika
3q^^
 
Posty: 18
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:01 - wt
Lokalizacja: Gdynia (okolice ;P)

Postautor: Merstzik » 02 sierpnia 2004, 21:50 - pn

Kolejnym zespolem, ktory mi wpadl w oko to "Stoned Town". Komponowal muzyke do anime - "Naruto"...dokladniej utwor o nazwie "wind"...
nom to tyle ^^
PS.
Witam, witam ^^
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: 3q^^ » 03 sierpnia 2004, 15:11 - wt

a moze zna ktos jakis J-rock'owy zespoł... bo to co dotychczas sciagnałem to takie bardziej disco ;d:D hehe
Awatar użytkownika
3q^^
 
Posty: 18
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:01 - wt
Lokalizacja: Gdynia (okolice ;P)

Postautor: Mariorushia » 05 sierpnia 2004, 20:54 - czw

Ja dzisiaj znalazłam kilka nazw zespołów : Morning Musume ( jakieś dziewczynki ) W-inds , Mr.Children i Southern All Stars. Znalazłam też piosenkarke odziwo której mp3 mam już wieki Utada Hikaru.To raczej taka kobitka z "anielskim głosem" i rock to napewno nie jest :P
Awatar użytkownika
Mariorushia
 
Posty: 19
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Merstzik » 19 sierpnia 2004, 12:50 - czw

J rock...znalazlem cos genialnego...niektore piosenki podchodza bardziej pod "metal" no ale jak na niektorych stronkach pisza ze to zespol czysto rock'owy to ja nie bede zaprzeczal ^^...mowa o zespole Dir En Grey - naprawde polecam...
a jezeli chodzi o X-Japan to tez mi przypadl do gustu :)
bah...
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Merstzik » 21 sierpnia 2004, 22:27 - sob

poszperalem troszke w sieci i jak narazie najlepsza stronka z J-music niestety tylko mozna sciagnac te muzyczki posiadajac klienta bit torrenta. Narazie nie znalazlem zadnej japonskiej piosenki ktorej by tam nie bylo. - ale pamietajcie...utwory sciagniete z tej strony nalezy usunac w ciagu 24h (no chyba ze posiadacie plytke z tym utworem w domu, a chcecie miec na kompie tylko jego kopie na wszelki wypadek) !!! Pamietajcie...nie naruszajcie prawa w zaden sposob ;).
bah...
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: AGL » 25 sierpnia 2004, 02:36 - śr

AYU RULEZ
Ayumi Hamasaki jest najlepsza. Szczególnie jej transowe remixy utworów: M oraz Depend On You. Miodzio! :P
Awatar użytkownika
AGL
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:54 - wt
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postautor: K » 17 września 2004, 17:59 - pt

A ja znam zespół Papaya Paranoya.

Byłam na koncercie juz prawie rok temu i kupiłam sobie płytkę.Ktos mi powiedział,że to sie nazywa j-punk chociaż ze znanym powszechnie punkiem ma mało wspólnego.

Muzyka elektroniczna,dosyć mocna i szybka,a do tego słodki wokal,który kojarzy się z tradycyjnym japońskim sposobem śpiewania.

Muzyczka strasznie fajna.Polecam. :D
Awatar użytkownika
K
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 września 2004, 17:15 - pt
Lokalizacja: nie powiem

Następna

Wróć do J-music

cron