Prośba

Komiks i animacja japońska...

Moderator: Sillhre

Prośba

Postautor: Sillhre » 02 marca 2006, 11:28 - czw

Bardzo proszę o korzystanie z edytorów tekstu (np. Worda). Nie wydaje mi się standardem ani koniecznością patrzenie na teksty usiane błędami czy literówkami. Koszmarnie to wygląda.
Nie wiem, czy to lenistwo czy dysgrafia czy lekceważenie rozmówców? Nie zamierzam tego analizować...

Po prostu proszę: używajcie Worda. :)
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj


Postautor: Joshu » 14 lipca 2006, 06:50 - pt

Cacy :D a wiesz przez co to wszystko??? Odpowiedź jest prosta!!!- GG i inne tego typu komunikatory!!! :P

Przykład:

Kumpel jest... znaczy był dobry z ortografii. Ostatnio byłem u niego i on siedział na gg. Ja spojrzałem ukratkiem co on pisze i szok..."DRÓGI" i inne tego typu "wyrazy"!!!
My tu gadu- gadu o Japonii,a Chińczyków przybywa=)
Awatar użytkownika
Joshu
 
Posty: 32
Rejestracja: 21 czerwca 2006, 18:02 - śr
Lokalizacja: Chełm

Postautor: Sillhre » 07 września 2006, 11:10 - czw

Ok, ale pic polega na tym, że kompletnie mnie to nie interesuje czy to wina gg czy innych komunikatorów czy ktoś nie zna zasad ortografii, nie umie pisać poprawnie czy nie chce. Niech używa edytorów.
Nie straszę - tylko mówię po raz n-ty - nie będę poprawiać po raz 183834894 czyjchś postów (ZA KOGOŚ), za którymś razem po prostu usunę takiego posta (= czyli usianego błędami lub słowami w stylu: Mja mmaa kópiua mii pssa).
Piszesz posta - pomyśl , człowieku, po co to robisz? Nie masz nic do dodania czy do powiedzenia na dany temat to daruj sobie uwagi w rodzaju: "tak, super" albo "nie". To się tyczy wszystkich forumowiczów rzecz jasna.
Pozdrawiam,
Sillhre
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj

Postautor: RaD-X » 15 października 2007, 23:22 - pn

a jak ktos poprostu jest leniwy i nawet nie chce mu sie polskich znakow wpisywac bo nie ma czasu - tak jak w moim wypadku (co w zadnym stopniu nie ma na celu lekcewazenia kogokolwiek przez moja osobe) to oznacza,ze moje posty beda kasowane?? Wydaje mi sie jednak, ze nikt nie ma problemow z odczytaniem moich postow.
Awatar użytkownika
RaD-X
 
Posty: 158
Rejestracja: 13 września 2005, 12:49 - wt
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: szogun9 » 20 marca 2008, 15:52 - czw

Zamiast korzystać z edytora, zmieńcie przeglądarkę :) Polecam Mozilla Firefox, do ściągnięcia tutaj. Automatycznie sprawdza błędy. Na przykład to mam potkreślone :P pzdr
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy

Re: Prośba

Postautor: Sillhre » 30 kwietnia 2008, 12:28 - śr

Ostrzeżenie dotyczy rążących błędów, nagminnych błędów i kompletnej niedbałości...
Natomiast nikt nie będzie kasowac postow, tylko dlatego że ktoś nie uzywa polskich znaków :)
całuski
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj

Re: Prośba

Postautor: Kermit » 30 kwietnia 2008, 16:07 - śr

Oczywiście dołączam się do prośby.
Co do kwestii pisania ot żeby tylko coś napisać (tzw. jednolinijkowce czy jednowyrazowce). Naprawdę, cieszy mnie jak userzy piszą, że im też się podoba jakieś anime, soundtrack cokolwiek ale litości, przecież można napisać coś więcej niż "podoba mi się", "tak" czy "mi też, hihi". Nie oczekuje kwiecistych wypowiedzi czy referatów ale chociaż MINIMALNE uzasadnienie Waszego, drodzy forumowicze, zdania. Byłbym niezmiernie wdzięczny.

P.S. - O, Sillhre, wróciła! :-D Ma nadzieję, że na dłużej.
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Prośba

Postautor: Sillhre » 03 stycznia 2009, 22:20 - sob

Tym razem mam mocne postanowienie powrotu:) Brakowało mi forum, dzięki postom tutaj jakoś mi się myśli porządkują ;P ;) :D 8)
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj

Re: Prośba

Postautor: illiko » 02 lutego 2017, 12:33 - czw

Warto się rozwijać i sięgać po nowe rzeczy :D
illiko
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 lutego 2017, 13:21 - śr
Lokalizacja: Niepołomice


Wróć do Manga i anime

cron