Aukcja charytatywna

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Aukcja charytatywna

Postautor: Vivi » 28 grudnia 2011, 03:02 - śr

Koło Naukowe Studentów Japonistyki Japonica Creativa działając pod patronatem krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha", oraz Fundacji Kyoto-Kraków Andrzeja Wajdy i Krystyny Zachwatowicz, organizuje akcję charytatywną na rzecz ofiar marcowego trzęsienia ziemi i tsunami we wschodniej Japonii. Zbierane fundusze zostaną prekazane na pomoc w odbudowie miasta Kesennuma w prefekturze Miyagi.

W jaki sposób możecie pomóc? Kupując koszulkę, lub licytując rysunki i to nie byle jakie - zarówno wzór na koszulkach jak i rysunki zostały osobiście przygotowane specjalnie na tę okazję przez znanego japońskiego reżysera i rysownika, Pana Mamoru Oshii, twórcy m.in. "Ghost in the Shell" czy "Avalon".

Rysunki, zarówno tradycyjne jak i tuszowe, zostały wykonane na shikishi, czyli ozdobnych japońskich tekturkach do kaligrafii, rysunku czy poezji. Każdy z nich opatrzony jest hasłem "Ungai sōten" ( 雲外蒼天 ), czyli "Za chmurami jasne niebo", oraz autografem Mistrza Oshii. To z pewnością jedyna w Polsce okazja do nabycia tak cennych rysunków i gratka dla każdego miłośnika japońskiej kultury i animacji.
Na koszulkach natomiast nadrukowany jest jeden z tuszowych rysunków, świetnie prezentujących się na białym materiale.

Gorąco zachęcamy do udziału w naszej akcji! Zarówno ilosc rysunków (5) jak i koszulek (25) jest ograniczona. Licytacja koszulek rozpoczęła się w niedzielę 25 grudnia i potrwa 14 dni.

Lista aukcji dostępna pod adresem: http://allegro.pl/my_page.php?uid=23914721

Głównym sponsorem akcji jest "Fuen no Oka" - Hodowla psów wywodzącej się z Japonii rasy Akita Inu http://www.fuennooka.pl

Koła Naukowego Studentów Japonistyki Japonica Creativa - http://www.creativa.amu.edu.pl
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Wróć do Japonia obecnie

cron