Wyjazd do Japonii

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Wyjazd do Japonii

Postautor: Etaldd » 29 listopada 2016, 01:54 - wt

Witam, nazywam sie Karol. Studiuje, lecz moim marzeniem sie odwiedzenie Japonii. Chciałbym sobie zrobić rok przerwy żeby pójść gdzieś do pracy i uzbierać fundusze na taki wyjazd, chcialbym z wycieczką.

Orientujecie się moze na jakich stronach znajde w nie baardzo duzych cenach wycieczki na około 7-8dni w góre. Bylo by mi bardzo milo, pozdrawiam =d
Etaldd
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 listopada 2016, 01:52 - wt


Re: Wyjazd do Japonii

Postautor: Vivi » 02 grudnia 2016, 15:33 - pt

Zdecydowanie polecamy wyjazd na "własną rękę" na pewno wyjdzie taniej niż z biur podróży. W przygotowaniu mamy tekst jak taki wyjazd zorganizować samemu.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Re: Wyjazd do Japonii

Postautor: roman47 » 19 grudnia 2016, 20:30 - pn

Moim marzeniem też jest wyjazd od Japonii :) Wiem że trzeba na to dużo odłożyć, ale dążę do tego. Trzymajcie kciuki.
roman47
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2016, 20:25 - pn
Lokalizacja: warszawa

Re: Wyjazd do Japonii

Postautor: mandarynka33 » 25 października 2017, 22:38 - śr

Ja też marzę o Japonii, cały czas odkładam pieniądze
mandarynka33
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2017, 22:16 - śr

Re: Wyjazd do Japonii

Postautor: konn » 09 marca 2018, 19:04 - pt

Jeżeli lubisz miejskie życie to jak najbardziej polecam wybrać się samemu. Możesz stać się częścią miasta, zamiast oglądania najbardziej znanych miejsc z grupą ludzi.
konn
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 marca 2018, 19:02 - pt

Re: Wyjazd do Japonii

Postautor: kalia » 21 lutego 2019, 16:58 - czw

Dzieki wszystkim za inspiracje. Od jakiegos czasu wlasnie zastanawiam sie nad aktywnym spedzaniem czasu .. w formie podrozowania. Bardzo fascynuja mnie inne miejsca na swiecie pod wzgledem kultury, kuchni, architektury oraz wielu pozostalych czynnikow. Podrozowanie i poznawanie swiata chce aby dostarczylo mi niezapomnianych wrazen oraz wspomnien jakie zostana bardzo dlugo w mojej pamieci. Maja tez mnie w jakis sposob ksztaltowac jako czlowieka .. pomagajac dostrzec pewne aspekty zycia jakie nie sa poruszane w naszej kulturze. Dlatego tez chcialabym pojechac najchetnie do Japonii .. z tego co czytalam na tym blogu https://ryoko.pl/japonia-podroze jest to nietuzinkowe przezycie. W kwestiach organizacyjnych to korzystanie z gotowych pakietow oferowanych przez biura podrozy .. czy moze na wlasna reke staracie sie cos zaplanowac? Szczerze to bardziej odpowiadalaby mi ta pierwsza opcja .. chociaz wole zapytac :)
kalia
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2017, 18:23 - ndz


Wróć do Japonia obecnie