n-ty powod wyjazdu - Japonki :)

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

n-ty powod wyjazdu - Japonki :)

Postautor: yogurt » 11 stycznia 2005, 02:22 - wt

Uznalem, ze nie ma co ukrywac, dlatego przyznaje sie, ze Japonki bardzo mi sie podobaja. Juz nie chodzi o to ze, z setek modelek spooba mi sie kilka. Wg mnie Japonki po prostu maja cos w sobie, wiec pozwolilem sobie zalozyc ów temat. Jestem ciekaw co męskie jak zarowno damskie grono forum sadzi o naszych dalekowschodnich "kolezankach" :). Moim (+ - ze sie brzydko wyraze) idealem Japonki jest np. Yui Ichikawa http://www.bobx.com/dark/covergal/Yui_Ichikawa/ . Jest to pierwsza lepsza twarz, ktora mi sie spodobala (nielatwo bylo znalezc jakas modelke ubrana, wiekszosc stron to "asians beauties" :/). Mile widziane Wasze typy :]
yogurt
 
Posty: 18
Rejestracja: 06 stycznia 2005, 01:18 - czw
Lokalizacja: gliwice


Re: n-ty powod wyjazdu - Japonki :)

Postautor: Novic » 11 stycznia 2005, 02:35 - wt

yogurt pisze:Uznalem, ze nie ma co ukrywac, dlatego przyznaje sie, ze Japonki bardzo mi sie podobaja. Juz nie chodzi o to ze, z setek modelek spooba mi sie kilka. Wg mnie Japonki po prostu maja cos w sobie, wiec pozwolilem sobie zalozyc ów temat. Jestem ciekaw co męskie jak zarowno damskie grono forum sadzi o naszych dalekowschodnich "kolezankach" :). Moim (+ - ze sie brzydko wyraze) idealem Japonki jest np. Yui Ichikawa http://www.bobx.com/dark/covergal/Yui_Ichikawa/ . Jest to pierwsza lepsza twarz, ktora mi sie spodobala (nielatwo bylo znalezc jakas modelke ubrana, wiekszosc stron to "asians beauties" :/). Mile widziane Wasze typy :]

a jak klikniesz na obrazek to co sie dzieje :?: zboku :twisted:
moim zdaniem z Japonkami jak z kazdymi kobietami - kilka zajebistych, troche wiecej fajnych, sporo przecietnych, reszta niezdatna... :twisted:
Everybody want some paper
That's why we're fighting over paper
And when you die, I can bet you'll die tryin' to get some paper
Awatar użytkownika
Novic
 
Posty: 161
Rejestracja: 08 stycznia 2005, 18:56 - sob
Lokalizacja: stąd

Postautor: Novic » 11 stycznia 2005, 02:38 - wt

O żesz :!: ale ten Twoj "ideal" ma odstajace uszy :shock: :o :!::!::!:
zobacz sobie zdjecie w stroju kapielowym...
A najladniejsza z dziewczyn na tej stronie jest bez watpienia Miki Munemasa, juz w emulu wyszukuje :twisted: :twisted:
Everybody want some paper
That's why we're fighting over paper
And when you die, I can bet you'll die tryin' to get some paper
Awatar użytkownika
Novic
 
Posty: 161
Rejestracja: 08 stycznia 2005, 18:56 - sob
Lokalizacja: stąd

Postautor: yogurt » 11 stycznia 2005, 03:22 - wt

co tam uszy ... :P

kobiety na forum przepraszam za linka, naprawde tych swinskich hiperlaczy jest wpezdu an tych stronkach :D - po prostu nie klikajcie na nia :P

@Novic Miki Munemasa podoba mi sie juz mniej, chociaz to pwnie spowodowane jest samym zdjeciem. Przynajmniej na miejscu nie bedziemy sobie do gardel skakac z powodu kobiety ;) :]
yogurt
 
Posty: 18
Rejestracja: 06 stycznia 2005, 01:18 - czw
Lokalizacja: gliwice

Postautor: Kelly » 11 stycznia 2005, 13:41 - wt

Według mnie, rzeczywiście w każdej nacji można znaleźć ładne dziewczyny, ale jeżeli chodzi o Yui-chan, powiedziałbym, że ma niezwykle dużo uroku. Tyle, że pisze te słowa po spojrzeniu na zdjęcie, które wyskoczyło po klikniecie na link. Natomiast na innych jest mniej interesująca, chociaż dalej pozostaje ładna. Jednym słowem, tak naprawdę nie wiadomo, jak ona wygląda, czy w ogóle inne modelki, czy aktorki, czy rzeczywiście mają w sobie ową tajemniczą, zmysłową kobiecość, czy też, zwyczajnie, stanowią produkt pracy iluś fotografów, speców od makijażu, fryzjerów etc. Powiedziałbym, że to drugie. Kiedy pracowałem w agencji reklamowej kręciliśmy film reklamowy preparatu Falwit. Takie coś witaminowe dla kobiet miesiączkujących, może dziewczyny z forum słyszały kiedyś coś takiego. Był tam lekarz i młoda kobieta, która przychodziła po poradę, lekarz zaś zalecał jej Falwit. Jeżeli jeszcze babka wyglądała jak wyglądała mniej więcej rzeczywiście, to wspaniały, męski, jednocześnie zaś elegancki lekarz był w rzeczywistości aktorem, totalnym luzakiem chodzącym w skórach. Absolutnie nie przypominał medycznej wersji Jamesa Bonda, która to wersja została ukazana podczas projekcji. Przypuszczam, ze identycznie jest z modelkami.
Kelly
Straż Przyboczna
 
Posty: 583
Rejestracja: 04 października 2004, 13:07 - pn
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: yogurt » 11 stycznia 2005, 18:59 - wt

Mnie za bardzo nie chodzi o to, kto jest kim, z zawodu czy przekonania czy tez stylu bycia (jezeli chodzi o ten topic ofkorz). Fakt faktem, ze przykre jest, ze nie mozna teraz miec pewnosci co do subiektywnej oceny "czyjejs" twarzy. Mam jednak cichą nadzieje, ze takie Japonki jak w/w to znaczna czesc kraju kwitnacej wisni :)

PS. Mowi sie, ze polskie dziewczyny naleza do jednych z najladniejszych ... wiec pytam sie: dlaczego sie przede mna ukrywaja ? :D
yogurt
 
Posty: 18
Rejestracja: 06 stycznia 2005, 01:18 - czw
Lokalizacja: gliwice

Postautor: Raval » 18 stycznia 2005, 02:54 - wt

To że Polki są piękne dla mnie nie ulega watpliwosci ...bo mieszkam w Polsce, znam je bardzo dobrze.
Co do Japonek cieżko jest mi sie wypowiedziec...bo ich nie znam, a na podstawie kilku zdjeć nie można ocenić w ktorym panstwie mieszkaja ładniejsze kobiety, lecz wiadomo: to co nieznane intryguje i teraz tez tak jest :)
no ale co tam... kiedys pojade, ocenie i sie wypowiem :P
Raval
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2004, 20:46 - ndz

Postautor: Kelly » 18 stycznia 2005, 09:14 - wt

Coś w tym jest. Bardzo wielu Europejczyków pociągają Azjatki. Zreszta niektóre kraje, typu Tajlandia, słyną z wyjazdów białych, by sie tam zabawić z egzotycznymi, dla nas, pięknosciami. Natomiast na zasadzie przeciwieństw, doskonale widac, że z kolei Orient ma bzika na punkcie blond włosów oraz dużych biustów.
Kelly
Straż Przyboczna
 
Posty: 583
Rejestracja: 04 października 2004, 13:07 - pn
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Yasuo Godo » 27 stycznia 2005, 23:22 - czw

No tak Japonki ponad wszystko. Uwielbiam azjatyckie piękności :), a oto najpiękniejszy "okaz" http://img.photobucket.com/albums/v477/ ... eto153.jpg
:) miłego oglądania :)
Awatar użytkownika
Yasuo Godo
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 grudnia 2004, 23:49 - ndz
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Novic » 27 stycznia 2005, 23:49 - czw

Obrazek sliczna :-D :-D :-D 8) 8) 8)
Everybody want some paper
That's why we're fighting over paper
And when you die, I can bet you'll die tryin' to get some paper
Awatar użytkownika
Novic
 
Posty: 161
Rejestracja: 08 stycznia 2005, 18:56 - sob
Lokalizacja: stąd

Postautor: shirokaze » 28 stycznia 2005, 01:25 - pt

Yasuo Godo pisze:http://img.photobucket.com/albums/v477/Grek/others/t2_aya_ueto153.jpg


suuuuper!! (dobrze, że ma kobieta śpi w pokoju obok 8) )
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: HebinoMetaru » 28 stycznia 2005, 01:59 - pt

shirokaze pisze:
Yasuo Godo pisze:http://img.photobucket.com/albums/v477/Grek/others/t2_aya_ueto153.jpg


suuuuper!! (dobrze, że ma kobieta śpi w pokoju obok 8) )

aaa..to masz szczęście..że nie zagląda na forum :D
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Sei » 20 lutego 2005, 02:47 - ndz

Yasuo Godo pisze:No tak Japonki ponad wszystko. Uwielbiam azjatyckie piękności :), a oto najpiękniejszy "okaz" http://img.photobucket.com/albums/v477/ ... eto153.jpg
:) miłego oglądania :)


H3h3 tak sie składa że dwa dni temu oglądałem film "Azumi", w którym ta dziewczyna grała główną, tytułową rolę^^ prezentuje sie extra....a film polecam choć jak dla mnie za dużo bezsensownej siekaniny ale jest za to na co popatrzeć ;)
i do tego śpiewa--->http://www.taod.com/modules.php?name=gal&album=Ueto_Aya&page=14

zapraszam: http://kiss.to/j-addicted----->Aya Ueto:)

Pozdrawiam męską i żeńską=* część 4um
Awatar użytkownika
Sei
 
Posty: 47
Rejestracja: 19 lutego 2005, 21:45 - sob
Lokalizacja: z wiśni xF/Krk

Postautor: Kelly » 20 lutego 2005, 10:12 - ndz

Jeżeli popatrzeć na tą dziewczynę z Azumi, faktycznie jest niezwykle urodziwa, a raczej coś w sobie ma. tylko pytanie, ile w tym coś pracy charakteryzatorów filmowych.
Kelly
Straż Przyboczna
 
Posty: 583
Rejestracja: 04 października 2004, 13:07 - pn
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: AgA » 16 kwietnia 2006, 12:52 - ndz

Hmm no ja tam zdedydowanie wole Japończyków . . . 8)
ale ta łyżwiarka figurowa Miki Ando nawet nie brzydka ;) :


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ale one są wszystkie do siebie podobne te Japonki ;)
And we'll all dance alone,
To the tune of your death,
We'll love again,
We'll laugh again,
And it's better off this way . . .


Obrazek
Awatar użytkownika
AgA
 
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2006, 15:05 - pt
Lokalizacja: New Sącz =)

Następna

Wróć do Japonia obecnie

cron