Prośba o trzymanie się tematyki działu

Japońskie filmy, filmy o KKW itd.

Moderator: Sillhre

Prośba o trzymanie się tematyki działu

Postautor: Sillhre » 03 grudnia 2005, 15:01 - sob

Słuchajcie mnie moi drodzy - ten dział związany jest z kinem japońskim lub kinem powiązanym jakkolwiek z Japonią tematycznie. Bardzo prosze o nie wklejanie tu postów związanych z kinem chińskim, koreańskim czy pochodzącym z innych zakątków Azji. Na to jest miejsce w Hyde Parku, nie w Kinematografii Japonii. Chodzi mi po prostu o to, żeby jakiś porządek był :) :D
Sama osobiście uwielbiam kino rodem z Chin, Tajwanu czy Hong Kongu czy z Korei, ale piszę o tym w Hyde Parku.
Pozdrawiam,
Sillhre
Na przyszłość topiki nie związane z Japonią wylądują w Hyde Parku własnie.
Myślę, ze to samo tyczy się innych dziedzin. Jeśli coś nie jest powiązane z Japonią - to należy to umieszczać (zasadniczo) w HP.
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj


Postautor: Anubis » 22 kwietnia 2006, 20:52 - sob

To pewnie chodzi o mnie że podałem filmy grozy inne niż japońskie przepraszam za to i obiecuje więcej takich błędów nie robić.
Iwanu ga Hana
Awatar użytkownika
Anubis
 
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 16:27 - ndz
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postautor: Sillhre » 03 maja 2006, 20:16 - śr

Nie, nie chodziło mi o Ciebie:)
Już nawet sama nie pamietam - czyje posty miałam na mysli. To w sumie niewazne teraz.
Prośba aktualna w dalszym ciągu...
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj


Wróć do Kinematografia japońska

cron