n-ty powod wyjazdu - Japonki :)

Wszystko co związane z "obecnymi czasami"...

Postautor: bobon » 19 kwietnia 2006, 15:59 - śr

nie no ja rozumiem że każdy ma inny gust, ale ja poprostu wyraziłem swoje odczucie. a co do modelek, to jak mówicie że na niektórych zdjęciach okropnie wyglądają to nie jest ich wina, przecież ona sama tego makijażu sobie nie robi tylko robi to choreograf, sam to przeżyłem na własnej skórze. sam miałem styczność wiele razy z kamerą w filmach reklamach itd. i np co kilka ujęć lub dosłownie co 10 sek. rzuca się na ciebie chmara ludzi którzy robią ci makijaż, mierzą jak na tym makijażu odbija się światło itd, a ty nawet nie wiesz co masz na twarzy i nie możesz tego skorygować, więc uwierzcie mi takie modelki i aktorki to nie robią dla przyjemności tylko im każą i im za to płacą, w przeciwieństwie do takiej kowalskiej
FIGO FAGO BABCIA NAGO TEGES MAJONES I WAZELINA.... I WOGOLELE LOL xD
Awatar użytkownika
bobon
 
Posty: 297
Rejestracja: 11 lutego 2006, 11:10 - sob
Lokalizacja: warszawa


Postautor: kabusan » 23 kwietnia 2006, 22:15 - ndz

To ja zapodam cos co sie dzieje w Japan, nowy zwyczaj, mozna go spotkac na ulicy :) hehe
<link usunięto> *


*uwaga gola pupa.
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Postautor: Bulboglowy » 19 czerwca 2006, 00:43 - pn

Chciałbym go zobaczyć jak go dorwie jakaś grupka "sprawiedliwych", czyt. na motorach z bejsbolem w ręku. Nie daj boże, jakby taki Hero of Justice był chłopakiem jednej z "dorwanych". Hehe.
Awatar użytkownika
Bulboglowy
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 czerwca 2006, 23:15 - sob

Postautor: Justyna_1 » 19 czerwca 2006, 18:45 - pn

nie tylko europejczyków pociąga wygląd azjatek - ja chociaz dziewczyna lubię patrzeć na azjatki ze względów estetycznychi. chciałabym być azjatką , lubie je i zazdroszczę im.
Awatar użytkownika
Justyna_1
 
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 23:39 - sob
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: TTC » 19 czerwca 2006, 20:23 - pn

Cudze chwalicie, swego nie znacie. :wink:
No, i tak powiem :P
Zajęcia z japońskiego na wydziale ekonomicznym UG prowadzi mgr. Yuki Sueoka. Robi to bardzo dobrze - jedyny przedmiot na jaki chce sie chodzic :D
TTC
 
Posty: 28
Rejestracja: 17 maja 2006, 21:43 - śr
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 20 czerwca 2006, 00:09 - wt

to ja wam dam cos bardziej hardkor skoro juz raz tutaj umieszczono podobny filmik.... <link usunięto> powiem wam... to juz przegiecie. takich ludzi to zamykac w izolatce w kaftanach bo szkoda slow. po prostu zatkalo mnie jak to zobaczylem. :? co sie stalo z Japonia to az mozna sie zalamac :cry:
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: TTC » 20 czerwca 2006, 09:22 - wt

Dajcie juz spokoj z takimi linkami bo sa niesmaczne i napawaja obrzydzeniem :/

Jak chcecie dla odmiany cos smiesznego w normalnym sensie to daje 2 linki:
Japonska Policja vs (niespodzianka;))
http://www.maxior.pl/?p=index&id=15484&8

Szalone Koreanki - mistrzostwo anty-spiewu :P
http://www.maxior.pl/?p=index&id=14352&8
Zajęcia z japońskiego na wydziale ekonomicznym UG prowadzi mgr. Yuki Sueoka. Robi to bardzo dobrze - jedyny przedmiot na jaki chce sie chodzic :D
TTC
 
Posty: 28
Rejestracja: 17 maja 2006, 21:43 - śr
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Bulboglowy » 20 czerwca 2006, 13:45 - wt

Obrzydliwy Hardcore, ale za to jaki śmieszny ;)
Ale to było przegięcie... a te biedne Japonki... zero przejęcia, żadnego zająknięcia, tylko chusteczke i wycierają. LOL.

Ja nie wiem co by to było w Polsce, taki gościu to by do domu nie wrócił jakby go dorwali na jakimś blokowisku. Aż nie chce mi sie wierzyć, że Japończycy tak nie-emocjonalnie podchodzą do życia; uczą ich od dzieciństwa do posłuszeństwa i wykonywania poleceń bez gadania, no i masz... nawet na takie coś nikt nie reaguje.
Awatar użytkownika
Bulboglowy
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 czerwca 2006, 23:15 - sob

Postautor: Whisper » 26 czerwca 2006, 00:48 - pn

Ale z Was... yyy wyglądomany! :P
Kireina aoi umi o aruite...
Awatar użytkownika
Whisper
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 marca 2005, 23:52 - ndz
Lokalizacja: KIELCE / JAPAN

Postautor: Joshu » 15 lipca 2006, 03:28 - sob

Anubis pisze:Co do Japonek do podoba mi się ta aktorka ma typową urodę dla Japońskich kobiet.


Człowieku, jak ujżałem to zdjęcie to oczu nie mogłem oderwać... Takie piękności to ze świecą szukać!!!
My tu gadu- gadu o Japonii,a Chińczyków przybywa=)
Awatar użytkownika
Joshu
 
Posty: 32
Rejestracja: 21 czerwca 2006, 18:02 - śr
Lokalizacja: Chełm

Postautor: kabusan » 01 sierpnia 2006, 17:20 - wt

Kolega zapodal filmik ale go nie ma. :( Jestem ciekawy co tam sie dzialo :P Link zostal usuniety.
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Postautor: Kermit » 01 sierpnia 2006, 22:42 - wt

Powiadają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła kolego Edyms. :wink: A co zawierał usunięty link? Ależ to bardzo proste pytanie. Zawierał filmik niezgodny z regulaminem czy też ów regulamin naruszający. Co do pozostałych to jedno powiem- pojedynek japońskiej policji wymiata. Oczywiście znowu dobro zwycięża. :P
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: bobon » 03 sierpnia 2006, 01:01 - czw

Bulboglowy pisze:Obrzydliwy Hardcore, ale za to jaki śmieszny ;)
Ale to było przegięcie... a te biedne Japonki... zero przejęcia, żadnego zająknięcia, tylko chusteczke i wycierają. LOL.

Ja nie wiem co by to było w Polsce, taki gościu to by do domu nie wrócił jakby go dorwali na jakimś blokowisku. Aż nie chce mi sie wierzyć, że Japończycy tak nie-emocjonalnie podchodzą do życia; uczą ich od dzieciństwa do posłuszeństwa i wykonywania poleceń bez gadania, no i masz... nawet na takie coś nikt nie reaguje.


u nas to by była któtka piłka
taka panna wyjmuje tel.
- misiek wpadaj pod kino, gostek zrobił na mnie cum shota
2.5 min później polonez wypchany dresami z kijami, kastetami, nożami itd.
i filmiku by już nie było :]
FIGO FAGO BABCIA NAGO TEGES MAJONES I WAZELINA.... I WOGOLELE LOL xD
Awatar użytkownika
bobon
 
Posty: 297
Rejestracja: 11 lutego 2006, 11:10 - sob
Lokalizacja: warszawa

Postautor: szogun9 » 04 sierpnia 2006, 18:20 - pt

Byłby, ale w stylu Hooligans :P
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 07 sierpnia 2006, 14:23 - pn

ale przeciez na tym filmiku nie bylo widac niczego konkretnego bo goscie stali plecami :D :P a jest tu drugi film ten z "golą pupą" i nie usunieto go a widac wiecej :?
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

PoprzedniaNastępna

Wróć do Japonia obecnie