"Hokkaido. Japonia bez gejsz i samurajów"

Japońska literatura oraz książki dotyczące Japonii

"Hokkaido. Japonia bez gejsz i samurajów"

Postautor: Vivi » 24 sierpnia 2006, 22:31 - czw

Z wielką przyjemnością informujemy, że wortal Konnichiwa & Straż Przyboczna objął patronat medialny nad książką, pt. "Hokkaido. Japonia bez gejsz i samurajów".

Książka jest dziełem 10 autorów - Polaków zamieszkałych lub przebywających długi czas na japońskiej północnej wyspie Hokkaido. Pozycja, jest dziełem niezwykłym z kilku powodów. Po pierwsze, jest wytworem zgodnej współpracy rodaków zainteresowanych rozpropagowaniem wiedzy o tej wciąż mało znanej części Japonii. Po drugie, jest pierwszą w okresie powojennym pozycją poświęconą Hokkaido. Po trzecie, obok sprawdzonej i wiarygodnej porcji wiedzy merytorycznej, teksty pełne są osobistych doświadczeń z pierwszej ręki oraz przemyśleń na tematy społeczne i kulturowe.
Strona internetowa: http://hokkaido.com.pl/


Chcemy zaproponować przedsprzedaż książki w bardzo atrakcyjnej cenie. Cena detaliczna: 35 zł. Cena promocyjna dla czytelników portalu http://www.konnichiwa.pl wynosi 28 zł. Do ceny książki należy doliczyć 5 zł (przesyłka polecona z przedpłatą na konto) lub 10 zł (tzw. pobranie pocztowe).

Co należy zrobić? Wystarczy wysłać e-maila z hasłem "konnichiwa" w temacie na adres e-mail: redaktor@hokkaido.com.pl z imieniem i nazwiskiem, dokładnym adresem i preferowaną formą płatności (wtedy podam numer konta etc). Uwaga! Oferta ważna do 7 września (decyduje data nadania maila:)! Można przesyłać wszelkie pytania dotyczące książki. Nie bójcie się pytać!

UWAGA! Promocja przedłużona do końca września!
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2007, 16:52 - sob przez Vivi, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Postautor: Vivi » 04 października 2006, 17:52 - śr

Zapraszamy serdecznie na spotkanie promocyjne z jednym z autorów książki „Hokkaido - Japonia bez gejsz i samurajów”, Piotrem Węgrzynowiczem. W programie pokaz slajdów z Hokkaido wraz z komentarzem oraz prezentacja książki.

Spotkanie odbędzie się w Galerii Nusantara (Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18a) 12 października 2006 (czwartek) w godz. 17:00-19:00. Wstęp wolny.

Więcej szczegółów o książce na stronie www.hokkaido.com.pl , a o Muzeum Azji i Pacyfiku na stronie www.muzeumazji.pl Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Vivi » 11 listopada 2006, 15:42 - sob

Uwaga! Spotkanie z redaktorem i jednym z autorów książki "Hokkaido - Japonia bez gejsz i samurajów", Piotrem Węgrzynowiczem!

Czas: 25 listopada (sobota), godzina 15:00. Miejsce: Japoński Festyn Kulturalny YATTA! w Blue City w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 179 (więcej informacji).

Będzie można nabyć książkę wraz dedykacją autora. Spotkanie będzie możliwe dzięki uprzejmości Klubu Aikido "Soto" z Warszawy.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Vivi » 30 listopada 2006, 03:02 - czw

Miło nam poinformować Państwa, że następne spotkanie z autorami książki (Paweł Dybała, Michał Ptaszyński i Piotr Węgrzynowicz) odbędzie się w Krakowie.

Miejsce: Klub Oficerski Wojskowego Ośrodka Kultury, ul. Zyblikiewicza 1 (samo serce Grodu Kraka). Czas: 5 grudnia 2006 (wtorek) godzina 18:00.

W programie: prezentacja książki i dyskusja z autorami, pokaz slajdów Piotra Węgrzynowicza z Hokkaido wraz z komentarzem oraz wystawa zdjęć Joanny i Pawła Dybałów "Japonia w subiektywie". Będzie się działo!
Serdecznie zapraszamy!
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Wróć do Literatura

cron