Strona 1 z 1

Poszukiwania Filmu

Post: 29 lipca 2011, 17:34 - pt
autor: boolion
Witam wszystkich ;)

Ostatnio natchnięty ponownie azjatycką kinematografią oglądam ich ogrom. Przypomniał mi się kiedyś film Japoński najprawdopodobniej, który pobrałem na portalu Peb lub mazishare, ale trochę czasu minęło i za chiny nie mogę znaleźć tegóż filmu. Nie pamiętam roku ani nawet tytułu, ale pamiętam mniej więcej o czym owy film był.

Klimaty Fantasy, połączenie średniowiecza (wojownicy, miecze itp) z nowoczesnością (broń palna). Otóż Główny bohater taszczył za sobą trumnę którą można było otworzyć tylko w jednym miejscu, za trumną tą zaś podążała mała dziewczynka. Dziewczynka ta była jakąś boginią której dusza (czy też ciało) było zamknięte w tej trumnie, a na końcu bohater stoczył ostateczną walkę z tą Boginią. Miał on też miecz który wyjął z pochwy dopiero podczas, bądź chwilę przed tą walką.

Czy ktoś może kojarzyć co to mógłbyć za film i jaki tytuł nosić?
Z górt dziękuję !
ARIGATOU!

Re: Poszukiwania Filmu

Post: 01 sierpnia 2011, 10:36 - pn
autor: hyoger

Re: Poszukiwania Filmu

Post: 01 sierpnia 2013, 10:52 - czw
autor: adminrr
Jakieś Japońskie filmu godne polecenia ?

Re: Poszukiwania Filmu

Post: 12 stycznia 2015, 23:12 - pn
autor: zmalina
Podczepię się pod temat :) poszukuję filmu japońskiego,komediowo-przygodowy lata 70 -80 szukam go od dawna ale jak zwykle to bywa za diabła nie pamiętam tytułu. Historia opowiada o grupie zabójców mścicieli chroniących tajną broń (okaże się że to stara armata na windzie). Jeden s nich coś jak ninja używa kilku calowych szpilek, drugi zabija gałązką wiśni, jeśli dobrze pamiętam w grupie jest jeszcze kobieta i mnich. Bardzo proszę o pomoc bo sam nie znajdę :) pozdrawiam