Kurs Instruktora Sztuk Walki

Wszystko co dotyczy japońskich sztuk walki i sportu

Kurs Instruktora Sztuk Walki

Postautor: agatafit » 06 października 2014, 14:13 - pn

Serdecznie zapraszamy na kurs Instruktora Sztuk Walki!

Najbliższy kurs rusza już 12 października 2014r w Poznaniu!

Zajęcia w tej specjalizacji zawierają w sobie najważniejsze techniki walki z różnych dyscyplin związanych z samoobroną (zarówno sporty uderzane jak i chwytane: boks, bjj, muay thay, judo, krav maga). Uczymy jak prowadzić zajęcia w grupie, podchodzić indywidualnie do każdego klienta, prowadzić zajęcia bezpieczni, atrakcyjnie i skutecznie w zależności od przedziału wiekowego i poziomy umiejętności grupy klientów.

Podczas zajęć realizowana jest teoria treningu w samoobronie i sztukach walki, metodyka treningu w samoobronie i sztukach walki, doskonalenie techniczne w samoobronie i sztukach walki, doskonalenie taktyczne w samoobronie i sztukach walki oraz podstawy walki wręcz w samoobronie i sztukach walki.

Jesteśmy Akredytowaną przez MEN Placówką Oświatową, z wpisem do rejestru instytucji oświatowych - dokładnie Placówką Edukacji Ustawicznej. Wydawane przez nas dokumenty mają podstawę prawną i są wydawane na poddruku MEN’owskim po polsku i angielsku. Można się na tej podstawie wykupić ubezpieczenie instruktorskie OC i AC, założyć własną działalność gospodarczą i oczywiście prowadzić samodzielnie zajęcia.

Zamień swoją pasję na zawód z przyszłością! :D
Po więcej informacji zapraszamy na:www.efib.pl lub kurs@efib.pl oraz na naszego Facebooka

Obrazek
agatafit
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 grudnia 2010, 15:41 - pt


Wróć do Sztuki Walki i sport

cron